Çamaşır Makinesinin Hiç Su Almaması

Çamaşır makineleriyle birlikte artık çok daha düşük su tüketimi ile yüksek kalitede çamaşır yıkama işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

İleri nesil teknolojileriyle her çamaşır tipine göre yıkama fonksiyonelliği de oluşturan çamaşır makinelerinin kullanımı sırasında mekanik temelleri dolayısı ile çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Makinenin kullanım koşullarına ters kullanımların gerçekleştirilmesi, olağan dışı etkenler ve çok daha fazlası nedeni ile çamaşır makinesi arızalanabiliyor.

Arızalanmış bir çamaşır makinesi için Arçelik Servisi merkezi bölgesinde dünya standartlarına uygun kalitede profesyonel servis hizmetlerini uzun yıllardır sürdürüyor. Bu çerçevede de normal şekilde çalışırken, artık yıkama programı seçildikten sonra hiç su almayan çamaşır makinelerinde ihtiyaç duyulan servis hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Çamaşır makinesinin kullanımı sırasında sıkça karşılaşılan su almama problemi pek çok farklı etkene bağlı olarak meydana gelebilmektedir. Çamaşır makinesinin yıkama programını başlatamamasına neden olan bu tip durumlarda genel kontrol kapsamında çamaşır makinesinin bağlı bulunduğu musluk bağlantılarında sorun olup, olmadığının kontrol edilmesi ve su tesisatında olup, olmadığına bakılması gerekir.

Eğer bu noktalarda bir problem bulunmuyor ise profesyonel servis müdahalesine ihtiyaç duyulacağından Bosch Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Servis merkezi tarafından alınan başvurularda en yakın lokasyonda bulunan tam donanımlı mobil servis ekipleri yönlendirilmektedir.

Tam donanımlı servis araçları ile çamaşır makinelerindeki arızalar ile ilgili olarak kontroller yerinde gerçekleştiriliyor. Bu noktada 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kolay bir şekilde başvuru işlemlerinin gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde her ihtiyaç duyulduğunda en hızlı servis hizmetlerinden yararlanılabiliyor.

Çamaşır makinesinin su giriş hortumu, su seviye anahtarı, su giriş ventili ve program aygıtı gibi parçalar uzman teknisyenler tarafından yerinde kontrol ediliyor. Yapılan kontrollerde tespit edilen tüm teknik sorunlara ilişkin olarak onarım işlemleri uzman teknisyenler tarafından profesyonel standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Yani çamaşır makinesinin su almaması sorunu İstanbul Teknik Servisleri merkezinin uzman teknisyenleri tarafından geçici nitelikte değil, kaliteli ve kalıcı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde çamaşır makinesinin kısa süre içerisinde aynı ya da benzer arızaları onarılan ya da değiştirilen parçalar nedeni ile yaşamaması sağlanabilmektedir.