Hocalı Katliamı’nı Paris’te kınayan Türkler’e Ermeniler saldırdı!

Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ulaşamaz…

Yurt dışında Milli duruş göstermek yürek ister. Dolayısıyla Bozkurt olmak yürek ister, cesaret ister. Bölücü hainlere karşı meydanda dik durmaktır!

ASALA Terör örgütü “FRA Nor-Seround Paris’teki Hocalı Katliamı’nı anma programına katılan Türklere saldırdı..

Saldırıya anında karşılık veren ve aralarında İYİ TG FRANSA DİŞ İlişkiler ve Kurumlar Dernekler arası koordinasyon başkanı iş adamı Tahsin Tek’in de olduğu grup Ermenilere meydan dayağı attı.

Çıkan arbede sonrasında polis kavgaya müdahale ederek Ermenileri koruma altına aldı.

Haber Ayyıldız’a bir açıklama yapan Tahsin Tek şöyle konuştu:“Bu haklı mücadelemizi 20 kişi kalsak da 30 kişi kalsak da bu sütü bozuk bölücü vatan hainlerine karşı yürüteceğiz. Hocalı’yı unutmuyoruz, unutmayacağız.

YA KARABAĞ YA ÖLÜM.!!
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!”

Paris’te protesto için bir araya gelen Türkler daha sonra dağıldı..

Dün akşam Paris’te #Hocalı Katliamı” anma programı Ermeni teröristlerce yapılan şerefsizce saldırıyı kınıyoruz.Bozkurtça Ermeni teröristlerin karşı koyan ve Kargaşada afif başparmağından yaralanan Objectif21 dernek başkanı sayın Tahsin Tek başkanım geçmiş olsun ..Köpeğe Neden havlıyorsun demişler kurdu korkutuyorum demiş.Eee kuyruğun neden titriyor diye sormuşlar; kurttan korkuyorum demiş..Hem korkuyorsun,hem havlıyorsun..AYHAN EROGLUFTFMulhouse bölge Başkanı

Gepostet von Fransa Türk Federasyon Mulhouse Bölge Başkanlığı am Dienstag, 26. Februar 2019