“31 Mart’ta güneşin doğuşunu izleyeceğiz”

İYİ Parti ve CHP’nin Gaziantep Büyükşehir belediye başkan adayı Ejder Demir, Nurdağı ilçesinde Millet ittifakındaki seçmenler tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Yeniçağ’dan Davut UÇAR’ın haberine göre, İYİ Parti ve CHP’nin Gaziantep Büyükşehir belediye başkan adayı Ejder Demir, Gaziantep’in Nurdağı İlçesi’nde İYİ Parti Nurdağı Belediye Başkan Adayı Orhan Yılmaz’ın adaylığının açıklanması ve Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında bulundu.

İYİ Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında Millet İttifakı ve İYİ Partili seçmenlere hitaben yaptığı konuşmada, “Sevgili Nurdağlılar Allah’ın izniyle Nurdağı adayımız Orhan Yılmaz ile sizlerin ve teveccühüyle 31 Mart akşamı gerek Gaziantep’te gerekse Nurdağı ilçemizde güneşin doğuşunu izleyeceğiz inşallah.” dedi.

“Gaziantep’te yönetimsel boşluk var”

Demir, açıklamasında “Gaziantep’te büyük bir yönetimsel boşluk var. Gaziantep’te büyük başarılara imza atmak için çalışacağız. Eğer Büyükşehir ve Nurdağı ilçemizde kazandığımız takdirde bizden randevu talep etmeyeceksiniz, biz sizlerden randevu talep edeceğiz” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Nurdağı Belediye Başkan Adayı Orhan Yılmaz açıklamasında, “Yıllardır Nurdağı ilçemizde yönetimsel boşluk var ilçemiz iyi yönetilmiyor. Bizler sizlerin desteğiyle inşallah 31 Mart akşamı Nurdağı İlçesi’nde güneş yeniden doğacak. İlçemizi birlikte yönteceğiz, birlikte çalışacağız, ekmeğimiz birlikte bölüşeceğiz. Allah’ın izniyle ilçemiz iyi parti zaferi ile büyük hizmetler görecek” dedi.

İYİ Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir ve Nurdağı Belediye Başkan Adayı Orhan Yılmaz seçim koordinasyon merkezi açılışından sonra seçmenlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.