Kibarlı markası adı altında ürünlerini oluşturarak, tüm dünyanın faydalanabileceği şekilde sunmayı sürdüren Mustafa Eraslan hakkındaki bilgileri edinebileceğiniz resmi sitelerde, bu ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bitkisel ürünlerle ilgili ve gıda takviyeleri hususunda endişelerinizi yok edecek olan Uzman Eraslan’ın aldığı eğitim ve katıldığı pek çok çalışma bulunmaktadır. Kibarlı ürünleri listesini inceleyebileceğiniz internet adreslerinde, her ürünün içeriğine tek tek bakabilme imkanını bulabilirsiniz.

Kibarlı reishi mantarı, Kibarlı e1, Kibarlı k1 gibi ürünler başta olmak üzere, daha pek çok ürünü inceleyebileceğiniz resmi internet siteleri sayesinde sahip olacağınız orijinal ambalajlı ürünler ile sahte ve taklit ürünlerden kurtulabilirsiniz. İnternetten alışveriş deneyimlerinizi avantajlı bir hale getirecek olan resmi sitelerden alacağınız ürünlerin, ambalajlı, barkodlu ve seri numaralı olmasına dikkat etmelisiniz.

Kibarlı Reishi Mantarı Nedir?

Kibarlı ürünleri arasında yer alan “Reishi Mantarı” içerisinde doğal pek çok ürün barındırmaktadır. İçerisinde 90 adet kapsül halinde sunulan bu ürün, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izinli olarak üretilmektedir. İçerisinde sentetik bir madde veya domuz ürünü içermeyen Kibarlı reishi mantarı, c vitamini, mantar ekstresi ve hacim arttırıcı içermektedir. Günde 3 adet ve 8 saat aralıklar ile tüketilmesi önerilen bu ürünü, hamile veya gebelerin doktor izninde kullanması gerekmektedir. Ayrıca 65 yaş ve üzeri kişilerin 12 saat ara ile 2 adet kullanması önerilen bu ürün, sağlığınıza herhangi bir zarar vermemektedir.

Bitkisel gıda takviyesi alanında hizmet veren kibarlı, ürünlerini sayın Eraslan ve uzman ekibine ürettirmektedir. Oldukça geniş bir yelpaze altında sizlere sunulan bu ürünlere, resmi satış kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürün inceleme imkanınızın da bulunduğu bu siteler üzerinden, ürün teminini de rahatlıkla yapabilirsiniz.