Sedat Peker: ‘Seçim sürecinde silahlanın av tüfeklerinizi hazırlayın’

Tayyip Erdoğan'a ve 'Cumhur İttifakı'na desteğini sıklıkla dile getiren Sedat Peker, seçim sonrası için destekçilerine "mutlaka silahlanın" çağrısında bulundu

Sedat Peker: 'Seçim sürecinde silahlanın av tüfeklerinizi hazırlayın'

Dün Ataşehir’de açılışını yaptığı ‘Hayır Lokması’ adlı mekanın önünde toplanan kalabalığa seslenen Sedat Peker, “Seçimlerden sonra hem emperyalist güçlerin hem de onların ülkemizdeki uşaklarının bazıları şimdiden seçimlerle ilgili YSK tanımadıklarını söylüyorlar. Seçim sonuçlarına göre insanları partilileri sokağa dökecekler. Bunun amacı terör örgütü mensuplarının da o partilerin içine karışıp ülkeyi yakmaları ve yıkmalarıdır. Polisimiz askerimiz istihbaratımız güçlüdür buna izin vermez ancak Allah’a yemin olsun bu ülkenin evlatları da bu ülkenin sokaklarını karış karış koruyacaklardı kardeşlerim bu ülkenin bir karışını bile onlara vermeyeceğiz kardeşlerim.” dedi.

Peker konuşmasının devamında “Silah iyi insanların elinde olduğu zaman bir sigortadır güvencedir.” diyen Peker, “Bu sebeple kardeşlerim imkanı olan arkadaşlarımız mutlaka ruhsatlı silahlar alsınlar. Mutlaka al tüfekleri alsınlar. Mutlaka hazırlıklı olsunlar kardeşlerim. Biz kötüye hazır olalım da iyi gelirse amenna” ifadelerini kullandı.