Wessi 2019-20 Kış Sezonu Blazer Ceket Modelleri

2019-20 sezonu kış modelleri için birbirinden farklı tasarımlarla ele alınmış blazer ceket modelleri, bu sene oldukça fazla tercih ediliyor. Daha karizmatik ve havalı bir görünüm sağlayan, aynı zamanda sportif bir ölçek oluşturan şık ceket çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Özellikle doğru kombin yapıldığı takdirde blazer ceketler harika bir görüntü oluşturmaktadır. Bu yüzden erkekler tarafından yeni sezonda çok fazla tercih edilerek gardıropları dolduruyor.

 Farklı Model Yapılarıyla Özel Blazer Ceketler

 

Geniş ürün yelpazesi altında her zevke hitap eden değişik blazer ceket modelleri arasından günümüzde tercih yapmak mümkün. Özellikle davet ve organizasyonlar için etkileyici kombinler oluşturan tasarımlar, günlük olarak da rahatça kullanılabiliyor.

– Ekose desenli blazer ceketler

– Tek düğmeli şık modeller

– Yelek kombini ile özel tasarımlar

– Kareli blazer ceket çeşitleri

– Mimari tasarımda sade örnekler

Bu gibi daha pek çok değişik model yapısı ile renk üzerinden tercih yapılabilir. Özellikle her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi, kişisel istekleri uygun seçim imkanı tanıyor.

 

 Farklı Kıyafetlerle Kombin Olanağı Sunan Şık Blazer Ceketleri

 

Özellikle blazer ceket modellerinin en önemli ayrıcalıkları arasında farklı kıyafetlerle harika bir kombin oluşturmasıdır. Değişik renklere sahip pantolonlarla etkileyici bir bütünlük oluşturan tasarımlar, aynı zamanda gömlek, tişört, kazak ve daha pek çok değişik giyim üzerinden şık bir görüntü sağlıyor.

 

Özellikle kot pantolonlar dar paça üzerinden ele alındığında oldukça güzel bir görüntü sağlıyor. Keten ve kumaş çeşitleri için ise dökümlü modeller üzerinden tercih yapılabilir. Manşetleri ya da yakası farklı tasarımlar, kıyafetin uyumuna bağlı olarak değişik renkler üzerinden değerlendirilmektedir.

 

 2019-20 Kış Sezonu İçin Harika Blazer Ceket Modelleri

 

Hem karizmatik ve olgun bir yapı hem de sportif bir tasarım sunan blazer ceketleri, 2019-20 kış sezonuna damgasını vurmuş durumda. Ayrıca sıcak ve samimi bir etki oluşturan modeller geniş bir ürün yelpazesi altında seçim imkanı tanımaktadır. Her erkek kendi karakter yapısına uygun, farklı kıyafetlerle kombin yaratan ve konsepte göre kış sezonu blazer ceketlerden tercih yapabilir. Üstelik uygun fiyatlarla her zevke hitap edecek tasarımlar sunuluyor. Satın almak için tıklayınız: https://www.wessi.com/erkek-ceket